Preskočiť na obsah
HK MARTIN

Umenie, šport a rekreácia

HK MARTIN

Činnosti športových klubov

Sídlo
Martin
Od roku
2013
IČO
42 346 622

HK MARTIN

Občianske združenie

Aktívna
Sídlo
Gorkého 2, 036 01 Martin
Na trhu od
15. marca 2013
IČO
42 346 622
Právna forma
Občianske združenie
Odbor (SK NACE 93.12)
Činnosti športových klubov

Organizácia v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O organizácii

Spoznajte HK MARTIN

HK MARTIN sídli na adrese Gorkého 2, 036 01 Martin. Zapísaná je od 15. marca 2013 (Register občianskych združení).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad kluby.

Základné údaje

Obchodné meno
HK MARTIN
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
IČO
42 346 622
Dátum vzniku
15. marca 2013
Sídlo
Gorkého 2, 036 01 Martin
Register občianskych združení
MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-41254
Sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Odbor (SK NACE 93.12)
Činnosti športových klubov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa HK MARTIN zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Kluby

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli HK MARTIN?

Sídlo je na adrese Gorkého 2, 036 01 Martin.

Čím sa HK MARTIN zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kluby.

Aké je IČO – HK MARTIN?

IČO je 42 346 622.

Kedy vznikla HK MARTIN?

Vznik: 15. marca 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre HK MARTIN podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese hk-martin.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.